Hajónézegetés Londonban

odaút: 2016.01.16 W6 2201 HA-LXB 7A 
felszállás 6:11 31R, leszállás 7:24 26-s pálya 

Londont imádom. Akárhányszor el tudnék menni oda. Láttuk a Cutty Sarkot. Ez egy nagyon híres vitorlás. Nagyon rég szerettem volna megnézni. 2007-ben a felújítás során tűz ütött ki rajta. 2012-ben nyitották meg újra. Nagy élmény volt. Különösen az ebéd. A hatalmas hajó (64,77 méter hosszú) ott lebegett a fejünk felett, amíg mi alatta ettük a zöldborsólevest. 

Új hely volt számomra Camden Town. Oda majd egyszer visszamegyünk. Most először repültünk Wizz A321-s gépével. Belül ugyanúgy néz ki, mint az A320, csak több sor van benne. A beszállás egy kicsivel hosszabb időt vesz igénybe. Na ja 180 helyett 230 ember próbál beszállni 

hazaút: 2016.01.17 W6 2208 HA-LWB 6A
felszállás 17:46 26-s pálya, leszállás 20:48 31R

Eindhoven sokadszor

odaút: 2015.10.06 W6 2271 HA-LWK 6A 
felszállás 6:29 31R, leszállás 8:07 21-s pálya

Zsófi volt olyan kedves, hogy kivitt a repülőtérre. Pár hete elhatároztam, hogy veszek egy karórát a fedélzeten. Teletek-múltak a percek, de nem kezdték meg a Wizz boutique fedélzeti árusítást. Majd bemondták, hogy aki vásárolni szeretne, nyomja meg a "nővérhívót". Életemben először megnyomtam. Sikerült megvenni az órát.

Elég vacak volt az idő, így a repéren sudokuztam. Később bebuszoztam a városba. 

hazaút: 2015.10.06 W6 2274 HA-LPK 6A
felszállás 17:46 21-s pálya, leszállás 19:35 31R

Leszállás előtt még volt egy átstartolásunk is. A kapitány szerint túl gyorsan és túl magasan közelítettünk. Én élveztem

Dubai



A tények

odaút: 2015.09.12 W6 2497 HA-LWS 6A 
felszállás 12:48 31L, leszállás 19:47 12-s pálya

Akinek jó a memóriája, az tudja, hogy tavaly ezzel a géppel repültünk Rodoszra és idén Korfura. Aki nem tudta szégyellje magát. :)) 

Sima, eseménytelen út volt. Leszámítva, hogy 5 órát tartott és meglehetősen sok volt a kisgyerekek száma. Kedvesek, aranyosak, de nekik nyűg a repülés. Ez volt Zsófi 100. felszállása!

Megérkeztünk a repülőtérre, felvettük az autót, majd elindultunk a szállásra. Valami szervizútra tévedtünk. 2*3 sáv, néha 1-1 körforgalom, ami nem vezet sehova. Volt egy útleágazás, ami a célunk felé vitt volna. Lehajtottunk, majd satufék, mert csak a lehajtó és a tábla volt kész, az utat még el sem kezdték. Rátaláltunk a helyes útra. Egyszer csak a 2*6 sávos autópálya körforgalomban keresztezett egy 2*3 sávos utat. Érdekes dolog a fekvőrendőr az autópályán. 

A szállással minden rendben volt. A szállás ára nem tartalmazta a reggelit. Ezt tudtuk. A reggelizőhelyiségben két svédasztal van. Az egyiken a klasszikus, de nagyon bőséges hideg reggeli (vaj, felvágott, joghurt, müzli, stb) a másikon a meleg reggeli van. Aki az olcsóbb reggelit választja az csak onnan ehet, aki a meleget az mindkettőről. Szabad a döntés, csak a számla értéke nem ugyanaz.

Vasárnap a Burj Kalifában kezdtük. Hihetetlen mekkora az az épület. Lift vitt fel a 124. emeletre 1 perc alatt. Semmit sem lehetett érezni. Csak a fül dugulásából jött rá az ember, hogy emelkedik. A 124. emeleten teljesen körbe lehet menni. Egy részre nyitott, egy része zárt. Egyedül itt nem volt elviselhetetlen a meleg. 

Alaposan megismertük a Dubai Mall-t. Ez egy sima bevásárlóközpont, csak sokkal nagyobb, sokkal világosabb és sokkal nagyobb a választék. A parkolóház és az épület közötti folyosón volt egy automata "sorszámhúzó" gép. Érdemes használni. A parkolóház neve és az emelet van rajta. Az épületnek ugyanis több parkolóháza van. A kis cetli nélkül csak nagyon jó memóriával lehetne megtalálni az autót.

Utána elmentünk megnézni a Burj al Arabot. Megközelíteni csak egy bizonyos pontig lehet. A tengerparton akkora volt a "tömeg", hogy egy kis ügyeskedéssel tudtam volna olyan 50 méter sugarú kört rajzolni, amiben csak mi vagyunk. :))

Este megnéztünk 4 vizijátékot. Ez valami csoda. Fény, zene és táncoló szökőkút.

Hétfőn Abu Dhabi volt a cél. Elég monoton úton értünk el Abu Dhabiban. Határt nem láttunk. Az autópályán a 399 km-nél van az első lehajtó. Mi valahol a 30-40-s km kőnél jöttünk le, igaz vagy 250 km-nyi út nem létezik. Elszámozták. :))

A mecset autós behajtójánál már jelezték, hogy a lányoknak kötelező a fejkendő. Jeleztük, hogy van nálunk. Megkérték, hogy már a parkolóban vegye fel. 

A mecsetről nem tudok írni. Annyira döbbenetes, annyira szép. Egy sima vasbeton alapot borítottak be fehér márvánnyal. A külső padlót, az oszlopokat kőintarziával borították. Annyira pontosan csiszolták be, hogy sem látni, sem érezni nem lehet az átmenetet.A wc-zés sem egyszerű. Le kell venni a cipőt. Elsétálok két tradicionális lábmosó-helyiség mellett. A wc-ben kétfős személyzet van. Az egyik egy spéci kétágú, hosszúszárú bottal ad papucsot, a másik folyamatosan takarít. Ennek megfelelő is a tisztaság.

A büfében jött egy fiú, aki fogta a tálcámat és tanácsot adott. A büfé egy sima kávézó, ahol előre elkészített szendvicset, üdítőt lehet kapni. 5 fős személyzet dolgozik egy olyan helyen, ahol szerintem 80 ember sem fér el. Néha több volt a dolgozó, mint a vendég. :))

Mivel a mecsetbe csak hosszúnadrágba lehet menni és nagyon meleg volt hazamentünk átöltözni. Este bementünk megnézni még négy vizijátékot.

Kedden már csak az Emiretes Mallra maradt időnk. Itt van a híres sípálya. Bent -4 fok, kint 44 fok. :)) 

hazaút: 2015.09.15 W6 2498 HA-LWS 6A
felszállás 21:10 30-s pálya, leszállás 0:39 31R

Érzések
Dubai az eszetlen, hivalkodó gazdagság, az (érthető) koncepció nélküli városfejlesztés mintaképe. Mindenhol építkeznek. Daru-daru hátán. A város apró negyedecskékre vannak osztva. Ezeknek külön nevük van. A városban nincsenek utak, csak autópályák. Ahhoz, hogy az ember ne tévedjen el, tudnia kell az összes ilyen negyedecske nevét, mert csak az van kiírva és az autópálya száma. A pályák számozásában semmi logika sincs. Néhány utcának azért van neve: Shejk Mohamed bin Zayed Road, Shejk Zayed Road. A nagy utakat a Zayed család tagjairól nevezik el. Így a családfát is ismerni kell. :))

Feltűnően kevés a benzinkút. Alig lehet találni. A kutaknál kevés az oszlop. 15-20 percet is sorba kell állni. Egy kutas 2 kutat kezel. A sofőrök nem szállnak ki. Mindenki tele kéri. Gondolom néztek rám, amikor a végén 10 Dirhamért kértem benzint. 1 liter kevesebb, mint 2 Dirham (kb 1,95). 1 Dirham 75-76 Ft. Lehet számolgatni. :))

A meleg elviselhetetlen ilyenkor. A városban nincsenek parkok, sétáló utcák. Mindenki légkondicionált helyen próbál lenni. Kiléptünk az egyik mallból. 2 lépés alatt úgy párásodott be Zsófi szemüvege, hogy nem látott semmit. Le akartam fotózni. A fényképező vizes volt, a letakart objektív is bepárásodott. 

Grandiózus város, de nem élnék ott. Bármikor szívesen elmegyek oda, de élni nem.

A lányok, asszonyok örüljenek, hogy nem oda születtek és soha ne menjenek férjhez egy muszlimhoz. Bár ismerek kivételt is. :))

Korfu nem először


odaút: 2015.07.12 W6 2445 HA-LWS 6A
felszállás 6:29 31L, leszállás 8:46 35-s pálya

Akinek jó a memóriája, az tudja, hogy ezzel a géppel repültünk Rodoszra. Sima, eseménytelen út után meglehetősen érdekes útvonalon szálltunk le. Elrepültünk a sziget nyugati része felett, láttuk a Korssioion tó felett, majd egy nagy bal kanyarral ráfordultunk a leszállóirányra. 

Átvettük az autót, majd elmentünk a szállásra. A szobára még várni kellett, elmentünk a kedvenc éttermünkbe. A pincér 4 év után megismert!!!

Nagyon jó kis nyaralás volt. Minden tökéletes volt.
a szállás személyzete nagyon kedves volt. Reggelit akkor kaptunk, amikor lementünk.
a Sissi kastélyban korábban csak az alsó szint volt nyitva. Most már az összes. Kaptunk német nyelvű audióguideot. Zsófi meghallgatta az elsőt. Kb 2-3 percig hallgatta, majd lefordította: Ez a főbejárat. Jót nevettünk.
néztünk sok le és felszálló repülőtettünk sok-sok finomat.

A tenger nagyon meleg volt. 3-4 órát is simán el lehetett tölteni benne. Zsófi megtanult úszni. Nem olyan gyors, mint Egerszegi Kriszta, de halad a vízben!

Délutánonként, esténként rablórömiztünk. Összesen 219 leosztást nyomtunk. 6031-6633-ra nyertem. A 219 leosztás után 173-szor Zsófi vezetett 46-szor én. Igaz ebből 41 a játék végén volt. Zsófi 9 alkalommal adott nekem 100, 20 alkalommal 200 pontot. cserébe 4-szer kapott 100, 25 alakommal 200 pontot. Azaz a 4900-6500 pont a nyerés. A sima partikat 1131-1233 arányban nyertem meg. Olyan aranyos volt a Zsófi, mert volt olyan rész, amikor már 1347 ponttal vezetett és sajnált. Én is vezettem 1146 ponttal. Jó kis csatasorozat volt. Igazi pihenős nyaralás volt. Korfun már szinte mindent láttunk korábban.

hazaút: 2015.07.26 W6 2446 HA-LPJ 6F 
felszállás 9:52 35-s pálya, leszállás 10:09 31R

Akinek jó a memóriája, az tudja, hogy ezzel a géppel korábban már ötször repültünk. :))